/Files/photogallery/1197/Новый рисунок (48).png


Залучення до музики - одне з найцікавіших і радісних занять. Оскільки вона пов'язана з багатьма сферами людської діяльності, вчитися можна не тільки музиці але й через музику, особливо в шкільному віці.

Музика у сім'ї мистецтв посідає особливе місцезавдяки її безпосередньому комплексному впливу на людину. Спеціальні дослідження показали, що музика впливає і на психіку, і на фізіологію людини, вона може надавати заспокійливий і збуджувальний вплив, викликати позитивні емоції. Саме тому при всій різноманітності напрямків роботи сучасної школи з великою наполегливістю стверджається теза про важливість музичного виховання всіх дітей та його значення для розвитку загальних психічних властивостей (мислення, уяви, уваги, пам'яті, волі), для виховання емоційної та душевної чуйності морально-естетичних потреб, ідеалів, тобто для формування всебічно розвиненої гуманної особистості.

Саме тому в нашій школі і працює музична школа "Гармонія" який надає велику допомогу в повноцінному розвитку дитини. Під впливом музики, музичних вправ та ігор, співів,участь у всіх концертах, конкурсах, шоу та ін., позитивно розвиваються психічні процеси і властивості особистості, чистішою і грамотнішою стає мова.

Загальні завдання музичного виховання - розвивати навички у всіх видах музичної діяльності: спів, музично-ритмічні рухи, гра на фортепіано, формування музичної культури.


Галерея "Музична студія "Гармонія""

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.