Інформація про Комунальний заклад "Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради"

Рік заснування

У селищі Васищеве школа почала своє існування в 1867 році як народне училище. У 1892 році в училищі була одна вчителька, один законовчитель, 29 учнів. Курс навчання – 3 роки. При училищі була бібліотека.

Із 30-х років минулого століття училище зробили семирічною школою. Середню школу було відкрито в 1937 році.

У 1979 році середню школу переведено в нову триповерхову будівлю по вулиці Орєшкова, 35.

У 1997 році заклад перейменовано у Васищевську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області.

Зараз у школі працює 42 вчителя, практичний психолог, соціальний педагог, завідуючий бібліотекою, 24 працівника з обслуговування.

У 1999 році школа одержала почесне звання «Краща школа Харківського району».

Колектив школи має подяку Міністерства освіти і науки України за участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, за пропаганду здорового способу життя у своєму навчальному закладі, в дитячому та молодіжному середовищі селища.

У 2007 році школа стала абсолютним переможцем районного конкурсу " Школа року - 2007".

У 2013 році навчальний заклад посів І місце у районному огляді -конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2013-2014 навчального року.

У 2015 році навчальний заклад посів ІІ місце за результатами загального рейтингування закладів загальної середньої освіти Харківського району за підсумками роботи в 2014/2015 навчального року

У 2016 році навчальний заклад посів ІІ місце у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року.

У 2017 році навчальний заклад посів ІV місце у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року

У 2018 році навчальний заклад посів VІІІ місце у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року. За результатами загального рейтингування серед закладів загальної середньої освіти Харківського району за підсумками роботи в 2017/2018 Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області посіла ХІІ місце.

У 2019 році навчальний заклад посів ІІІ місце у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2019-2020 навчального року. За результатами загального рейтингування серед закладів загальної середньої освіти Харківського району за підсумками роботи в 2018/2019 Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області посіла V місце.

Директор школи

Мочалова Світлана Іванівна, освіта вища, за фахом учитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист. Заклад очолює з 2003 року.

12.08 2019 року визнана переможцем конкурсного відбору на посаду керівника Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області терміном до 2025 року

Контингент учнів

У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ВАСИЩЕВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕЗЛЮДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" навчається 561 учнів, з них учнів 1-4 класів – 171 , 5-9 класів – 260, 10-11 класів – 57. Брали участь у НМТ-2023 року 41 учнів 11 класу

У школі працює 5 класи та 2 групи заочної форми навчання, в них навчається 73 учнів. З них при школі працює 2 групи 10,11 та 1 клас 12, при Темнівській виправній колонії-100 – 4 класи: 9,10, 11, 12.

За підсумками 2022/2023 навчального року:

- атестовано всіх учнів 1 – 11 класів;

- отримали атестати про базову загальну середню освіту 50 учня, з них 10 учнів 9 класу із заочною формою навчання при Темнівській виправній колонії -100;

- отримали атестати про повну загальну середню освіту 51 учня, з них 10 – випускники 12-х класів із заочною формою навчання.

Мова навчання

Українська мова

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється у 10-А класі за суспільно-гуманітарним напрямом філологічний профіль - українська філологія; у 11- А класі за суспільно-гуманітарний українська філологія; у 11-Б класі за суспільно-гуманітарним напрямом філологічний профіль - історичний профіль;

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 40 педагога, з них 40 - мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 учителів, І кваліфікаційну категорію – 9, ІІ кваліфікаційну категорію – 10, категорію «спеціаліст» – 4. Педагогічне звання "Вчитель -методист" - 1 вчителів, "Старший учитель" – 6 вчителів.

Творчий потенціал

Спрямувати зусилля на реалізацію таких навчально-методичних проблем:

Педагогічна тема:

«Реалізація особистісно орієнтованого навчання з метою формування ключових компетентностей моделі випускника початкової, базової та старшої школи»

Науково-методична тема школи:

«Педагогічна компетентність вчителя – запорука успішного учня»

Виховна тема:

«Реалізація ціннісних пріоритетів особистості, суспільства і держави на засадах європейських вимірів якості освіти при збереженні скарбів національної духовності».

З цією метою:

• Забезпечити якісну роботу методичної ради, методичних об’єднань та творчих груп школи.

• Сприяти впровадженню в практику роботи школи сучасних освітніх технологій, технологій дистанційного навчання.

• Проводити системний, цілеспрямований моніторинг усіх напрямків освітнього процесу школи.

• Підвищити особисту відповідальність кожного члена педагогічного колектива за якість та результативність роботи, академічну доброчесність.

• Продовжити роботу з подальшої інформатизації освітнього процесу. Забезпечити якісне та своєчасне наповнення необхідною інформацією системи управління освітою (ІСУО).

• Забезпечити виконання плану проходження вчителями школи курсів підвищення кваліфікації на 2023/2024 навчальний рік.

• Провести атестацію вчителів

• Створити необхідні умови для активної роботи з обдарованими учнями шляхом залучання їх до участі в інтелектуальних конкурсах, предметних олімпіадах різних рівнів, змаганнях, роботі МАН тощо.

• Продовжити роботу по формуванню в учнів навичок здорового способу життя. Створити умови для оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту в пришкільному оздоровчому таборі з денним перебуванням. Організувати роботу мовного табору школи.

• Забезпечити соціальний захист учнів та працівників школи.

• Підвищити ефективність роботи з попередження дитячого травматизму як під час навчально-виховного процесу так і поза межами школи.

• Забезпечити якісну підготовку випускників школи до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

• Спрямовувати виховну роботу на формування в дітей та молоді любові до Батьківщини, громадянських якостей.

• Популяризувати культурне розмаїття, історичну спадщину країни, рідного краю; формувати історичну пам’ять підростаючого покоління; забезпечити духовну єдність поколінь.

• Сприяти формуванню духовно-моральних взаємин між усіма учасниками освітнього процесу, толерантного ставлення до представників інших народів, культур і традицій, до однолітків, батьків, інших людей; вихованню пошани та любові до культурного спадку свого народу та мистецтва, культивуванню кращих рис української ментальності:працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, відповідального ставлення до природи.

• Активізувати застосування сучасних форм і методів правової та превентивної освіти, формуванню здорового способу життя, фізичного розвитку і культури, спрямованих на формування сталої відповідальної поведінки, імунітету до негативних впливів соціального оточення.

• Продовжити зміцнювати та вдосконалювати навчально-матеріальну базу школи, залучивши як бюджетні так і позабюджетні кошти (спонсорські пожертви, кошти від оренди вільних приміщень, надання додаткових освітніх послуг тощо).

Робота педагогічного колективу спрямована на виявлення та підтримку талановитої молоді.

Гурткова робота

Від Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти працює студія «Відродження» - 3 групи та танцювальний гурток «Діамант», студія раннього розвитку «Особистість»..

Кiлькiсть переглядiв: 3869

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.