Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п Назва предмета ПІБ учасника Клас ПІБ учителя
1 Хімія Балабанов Владислав 7-Б, І місце Кащавцева О.В.
Математика ІІІ місце Кіріяк Н.М.
2 Історія Рашевська Анастасія 8-А, І місце Гетало О.Л.
3 Економіка Чабан Марія, 10, ІІ місце Пегушева Л.І.
Гайденко Ганна 9-Б, ІІІ місце
4 Екологія Чабан Марія 10, ІІ місце Зеленська Н.І.
5 Екологія Абу Одех Амані 11-А, ІІІ місце Кануннікова Н.О.
6 Хімія Радіонов Євген 9-Б, ІІ місце Кащавцева О.В.
7 Хімія Єлісєєва Ангеліна 10, ІІ місце Кащавцева О.В.
8 Трудове навчання Веденьйов Олег 11-А, ІІ місце Харін С.С.
9 Трудове навчання Кузнецов Володимир 9-Б, ІІІ місце Харін С.С.
10 Біологія Абу Одех Амані ІІ місце Кануннікова Н.О.

За результатами районних конкурсів та турнірів:

- ІІІ місце – Нагорний Денис (11-Б клас) у фестивалі ораторського мистецтва, учитель Мацко А.В.;

- ІІІ місце – Іванченко Єлізавета (11-А клас) у районному конкурсі «Історія і Державотворення», номінація «Історія України», учитель Гетало О.Л.;

- ІІІ місце – Челомбітько Анастасія (6-Б клас) у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Т.Г.Шевченка, учитель Мацко А.В.;

- ІІІ місце – Чабан Марія (10 клас) у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Т.Г.Шевченка, учитель Гончар М.А.

Результати участі у районному етапі Всеукраїнських учнівських турнірів:

математиків - 4 місце (вчитель Стасюнайтес В.Т.), хіміків - 5 місце (вчитель Кащавцева О.В.), економістів - 6 місце (вчитель Пегушева Л.І.), біологів - 7 місце (вчитель Кануннікова Н.О.), винахідників та раціоналізаторів – 5 місце (вчителі: Кравцов Ю.Д., Гетало О.Л.), інформатиків – 8 місце (вчителі: Реброва О.В., Блудова І.В.), фізиків – 9 місце (вчителі: Кравцов Ю.Д., Гетало О.Л.), географів – 39 місце (вчитель Коваленко Н.Ю.), правознавців -39 місце (вчитель Двойнікова О.В.).

ПЕРЕМОЖЦІ І (РАЙОННОГО ЕТАПУ) МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

• Краснокутська Анастасія, 11-Б клас, номінація «Правознавство», ІІІ місце, (Гетало О.Л.).

• Чабан Марія, 10 клас, номінація «Правознавство», ІV місце (Двойнікова О.В.).

• Шевкунова Катерина, «Психологія», ІV місце (Халіна О.В.).

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

• «Настольний теніс», 4 місце в зональних змаганнях, вчитель Ткач О.М.

• «Старти надій», 4 місце в зональних змаганнях, вчитель Ткач О.М.

• «Шкіряний м’яч», молодшая група, 2 місце, вчитель Кравченко О.С., старша група, 2 місце, Ткач О.М..

• «Волейбол», хлопці, 5 місце, фінальні змагання, вчитель Кравченко О.С., дівчата, 4 місце в зональних змаганнях, вчитель Ткач О.М.

• «Шахи», 3 місце в зональних змаганнях, вчитель Кравченко О.С.

• «Баскетбол 3х3», хлопці, 3 місце, фінальні змагання, вчитель Кравченко О.С., дівчата, 3 місце в зональних змаганнях (10-11 клас).

• «Баскетбол 3х3», хлопці і дівчата, 8-9 клас, 2 місце в зональних змаганнях, вчитель Кравченко О.С.

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.