В розділі "Піблучні кошти" Ви зможете постійно ознайомлюватись зі звітом (фотозвітом) про благодійну допомогу батьків нашого закладу.

/Files/images/fiyoinzegqriswcv - Копія.jpg

Згідно закону України

Про благодійну діяльність та благодійні організації

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 25, ст.252)

"Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання благодійних внесків та їх ретельного обліку створена ця окрема сторінка, на якій ми систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому навчальному закладі.

Фінансова діяльність нашого навчального закладу базується на:
1. Бюджетному фінансуванні;
2. Залученні спонсорських коштів;
3. Благодійній допомозі батьків;


Галерея "Батькам про освіту"

Шановні батьки!

Колектив Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ щиро вдячний Вам за надану підтримку у створенні умов під час освітнього процесу, у вирішенні питань безпечного та естетичного оточення учнів на новий 2018/2019 навчальний рік. Щиро дякуємо батькам за активну участь в усіх сферах життя навчального закладу.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю щодо створення сучасних умов освітнього процесу. Упевнені, що колектив разом з батьками спроможний розв'язати всі завдання освітнього процесу та вирішити питання щодо роботи навчального закладу.

Працівники навчального закладу та адміністрація.


Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.