ОСОБЛИВОСТІ

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

6. Навчитись ефективно розподіляти час;

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (наказ Міністерства освіти і науки України 11.12.2015 № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться на сайті ХРЦОЯО 09 січня 2018 року.

ВИМОГИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2018 РОКУЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Дія цих вимог поширюється на закріплені за Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі — ХРЦОЯО) області для обслуговування (Полтавська, Сумська, Харківська).

2. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб (далі — реєстраційна заява).

3. У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО (з установленого переліку), категорію випускника.

4. У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

5. Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

6. Реєстрація на участь у пробному ЗНО здійснюється у строки, що встановлюються Українським центром оцінювання якості освіти.

ФОРМУВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ЗАЯВИ

7. Сформувати реєстраційну заяву особа повинна самостійно, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті ХРЦОЯО.

8. Після заповнення електронної форми реєстраційної заяви, особа повинна:

роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;

власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;

оплатити послуги в будь-якому банку або on-line протягом трьох робочих із дня створення реєстраційної заяви, але непізніше трьох робочих з

останнього дня визначеного строку реєстрації;

перевірити оплату та надходження заяви через десять робочих днів із дня оплати та відправки реєстраційної заяви.

9. Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО. У такому разі особа має надіслати реєстраційну заяву повторно.

10. Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

На інформаційній сторінці розміщується:

згенерована реєстраційна заява;

реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;

інформація щодо отримання заяви;

інформація щодо отримання оплати;

запрошення та картка учасника пробного ЗНО;

доступ до сервісу з визначення результатів пробного ЗНО;

опитувальник (у разі необхідності).

11. Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО. Додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО, яка надається учасником у пункті проведення ЗНО для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО.

ВАРТІСТЬ

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (за один предмет) складає 129 гривень.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ЗмістТермін
1Реєстрація осіб, які виявили бажання брати участь в пробному незалежному оцінюванні09.01-31.01.2018
2Розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінюваннядо 01.03.2018
3Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання24.03.2018(з української мови і літератури);31.03.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
4Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання»24-26.03.2018(з української мови і літератури);31.03.-02.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
5Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання26.03.2018(з української мови і літератури);02.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
6Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання30.03.2018(з української мови і літератури);06.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.