Вас вітає дружина юних пожежних рятівників "Стріла"!

/Files/photogallery/1218/DSC_1140.JPG

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.

Ефективність цієї роботи зростає, якщо в ній беруть участь діти. Найбільш поширеною формою залучення учнів для проведення пожежно-профілактичних заходів стало залучення їх в ДЮП.

Робота дружин юних пожежних спрямована на те, щоб діти навчилися оберігати від пожеж житлові будинки, школи, об’єкти національного господарства, ліс, урожай. Це значить, що, займаючись в дружині, юні пожежники виконують і справу великої державної ваги.

У нашій школі створенідружиниюних пожежників (ДЮП) з учнів 5-10 класів.

27 січня була проведена агітаційна робота команд ДЮП серед учнів школи. Лейтмотив виступу – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби та її помічники.

Учасники взяли участь в таких конкурсах: «Правила безпеки», «Безпечна прогулянка до лісу», «Перша допомога потерпілому», «Рятувальні вузли». Найкращий результат показали учні 8 і 9 класів. ІІ місце посіли команди 5 і 6 класів. Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила темaтику безпеки життєдіяльності. Сподіваємось, що кожен з присутніх зробив для себе висновок.

Якщо ви хочете врятувати своє життя та життя своїх близьких, будьте завжди уважні і обачливі, запамятайте всі правила поведінки в екстремальних ситуаціях і бережіть своє життя, бо воно дається лише один раз!

В 2015 році на районних змаганнях дружин юних пожежних нашу школу представляла дружина юних пожежних "Стріла", яка посіла IV місце.

В 2016 році на районних змаганнях дружин юних пожежних - IІІ місце.

В 2018 році на районних змаганнях дружин юних пожежних - почесне IІ місце.

Галерея "Дружина юних пожежних "Стріла""

ДЮП 2016, фінал Васищевська ЗОШ, візитка

ДЮП 2016, фінал Васищевська ЗОШ, домашнє завдання

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.