Згідно з протоколом 7 засідання педагогічної ради школи від 25.05.2018 "Про переведення учнів 1-4-х, 5-8-х, 10-х класів та учнів 10-х, 11-х класів із заочною формою навчання", ухвалили:

1.1. Перевести 49 учнів 1-х класів до 2 класу:

Андрющенко Єву Дмитрівну

Білих Антона Дмитровича

Бражніка Романа Віталійовича

Бриженко Марію Євгеніївну

Веденьйову Валерію Русланівну

Винокурову Ганну Григорівну

Гончарову Ганну Сергіївну

Горшкова Миколу Сергійовича

Губіну Марію Романівну

Гребенюак Ярослава Сергійовича

Жаворонка Андрія Валерійовича

Затолокіна Дмитра Віталійовича

Калиновську Олександру Дмитрівну

Кірієнка Захара Сергійовича

Коваленко Камілу Олександрівну

Конєва Іллю Валентиновича

Колісника Олексія Дмитровича

Кочуру Георгія Олександровича

Коваленко Камілу Олександрівну

Крюковського Матвія Андрійовича

Лец Олександра Руслановича

Мерзликіна Кирила Георгійовича

Міліцина Єгора Олеговича

Москальця Кирила Юрійовича

Москальця Іллю Юрійовича

Неронова Івана Олександровича

Несміянову Софію Олексіївну

Нікончука Максима Олександровича

Орду Дар’ю Олександрівну

Павлову Катерину Марківну

Парфьонову Вероніку Романівну

Приходька Миколу Станіславовича

Пчельникову Владиславу Олегівну

Пчельникову Владиславу Олегівну

Разінькову Анастасію Олександрівну

Реброва Дениса Олександровича

Сивцова Максима Романовича

Сикетіну Камілу Сергіївну

Сисоєву Софію Сергіївну

Смашну Таїсію В’ячеславівну

Старову Єлизавету Романівну

Туранську Марію Сергіївну

Фоміна Євгенія Олександровича

Харченко Поліну Юріївну

Хворост Сніжану Русланівну

Штепу Аліну Сергіївну

Шептуру Дмитра Сергійовича

Шумілова Максима Артемовича

Шубу Руслана Павловича

1.2. Перевести 56 учнів 2-х класів до 3 класу:

1. Безуглого Вадима Євгеновича

2. Білих Марію Дмитрівну

Бєлого Дмитра Олександровича

Богославця Артема Сергійовича

Бондаренка Матвія Артемовича

Борисова Євгена Олександровича

7. Боровського Ігоря Костянтиновича

8. Бурлаку Дмитра Павловича

9. Васищева Данила Івановича

10.Вєдєньйову Анастасію Дмитрівну

11.Войтенко Камілу Денисівну

12. Волевача Максима Володимировича

Волокітіна Данила Васильовича

Гальченка Ярослава Дмитровича

Горбачова Данила Олексійовича

Горбунова Романа Сергійовича

Горохова Андрія Вадимовича

Єрисковськову Дар’ю Віталіївну

Єршову Маргариту Сергіївну

Затолокіну Тетяну Віталіївну

Зеєву Аліну Олександрівну

Золіну Ганну Миколаївну

23.Кавецького Олександра Олександровича

24.Казака Миколу Сергійовича

25.Кальницьку Катерину Віталіївну

26.Кануннікову Ксенію Романівну

27. Касьяненка Дмитра Євгеновича

Кекула Тимофія Володимировича

Кірсанова Кирила Андрійовича

Клочко Аміну Фаризівну

Конищеву Ксенію Сергіївну

Кондрашову Владиславу Василівну

Копилова Євгена Дмитровича

Кривобок Аліну Олександрівну

Клименка Олександра Олеговича

Кузнецова Кирилу Андрійовича

Кучкову Єлизавету Олександрівну

Лебединського Вадиму Юрійовичу

Одінцова Владислава Артемовича

Острекову Вероніку Юріївну

Паренку Варвару Олександрівну

Пашевича Вадима Денисовича

Пивоварову Валерію Олександрівну

Підкопая Кирила Борисовича

Подзігуна Дениса Валерійовича

Прокопенка Даниїла Олександровича

Рудай Діану Сергіївну

Реброва Євгена Володимировича

Сафонову Катерину Романівну

Сідоренкову Марію Гаррівну

Тарасенка Владислава Віталійовича

Топчія Данила Дмитровича

Халіна Тімура Ігоровича

Харіну Аліну Сергіївну

Чорного Максиму Володимировичу

Якобчуку Арсенія Володимировича

1.3. Перевести 56 учнів 3-х класів до 4 класу:

Абу Одех Усама Ісламовича

Буличева Дениса Сергійовича

Веденьйова Олександра Романовича

Гонтар Софію Євгенівна

Горбунова Кирила Сергійовича

Григоряна Арсена Арамовича

Гриненка Микиту Андрійовича

Гуменного Андрія Дмитровича

Зельонкіна Данила Миколайовича

Єлізєва Кирила Сергійовича

Козинець Вікторію Андріївну

Козьміних Марію Юріївну

Коробову Кіру Бековну

Дембицького Богдана Андрійовича

Краснокутського Микиту Юрійовича

Левіна Дмитра Івановича

Маковецького Костянтина Олександровича

Пелюх Діану Віталіївну

Полупан Аліну Вячеславівну

Реброва Олександра Андрійовича

Рудай Кристину Олександрівну

Сапєльнік Марію Олександрівну

Скрипнік Анастасію Євгенівну

Стасюнайтес Валерія Віталійовича

Холошину Вікторію Русланівну

Цапкову Анжелу Олександрівну

Чебітько Анастасію Віталіївну

Шаповала Владислава Максимовича

Юрковську Ксенію Андріївну

Білоуса Остапа Юрійовича

Божка Костянтина Максимовича

Болеліну Аліну Олександрівну

Бриженка Івана Максимовича

Баграмян Ліліт Грайрівну

Барсукову Єлизавету Олександрівну

Веденьова Данила Олексійовича

Гонтарєва Дмитра Дмитровича

Дудка Євгена Дмитровича

Жогло Микиту Андрійовича

Затолокіну Христину Віталіївну

Іллінського Руслана Олеговича

Коляду Максима Євгеновича

Костіна Олександра Володимировича

Криворученко Катерину Анатоліївну

Летушову Олександру Олександрівну

Натолочну Олександру Олександрівну

Пчолкіна Сергія Германовича

Полякова Артура Михайловича

Ручина Богдана Руслановича

Тимченка Владислава Юрійовича

Трубчанінову Єлизавету Олександрівну

Халіну Лілію Михайлівну

Целогородцеву Діану Юріївну

Цьому Дениса Віталійовича

Черкашина Микиту Олександровича

Якобчук Марину Олегівну

1.4. Перевести 49 учнів 4-х класів до 5 класу:

Безродну Дар’ю Михайлівну

Бишлягу Вікторію Олегівну

Бережного Дмитра Віталійовича

Васищеву Катерину Олександрівну

Грабчук Анастасію Владиславівну

Єлізєву Анжеліку Віталіївну

Єлізєва Олега Володимировича

Зайцеву Діану Ігорівну

Затолокіна Романа Володимировича

Завгороднього Сергія Олексійовича

Загуменого Олега Максимовича

Івкіна Богдана Владиславовича

Істоміна Даніїла Романовича

Коноплю Анастасію Олегівну

Мальковича Костянтина Олеговича

Олійника Данила Олександровича

Сафонову Анастасію Романівну

Стороженка Михайла Ігоровича

Тресницьку Катерину Миколаївну

Фоменко Валерію Дмитрівну

Чорнощокого Вадима Дмитрович

Шишкову Марію Сергіївну

Яковенка Дениса Віталійовича

Медведєву Софію Юріївну

Кащавцеву Вероніку Миколаївну

Алексєєва Давида Ігоровича

Білу Марію Сергіївну

Галаган Анастасію Ігорівну

Гапона Олександра Олександровича

Герасимчук Анастасію Ігорівну

Данилова Максима Олександровича

Єршову Кароліну Олександрівну

Кануннікова Данила Олександровича

Катаржан Владиславу Ярославівну

Логвіненко Єлизавету Віталіївну

Масалітіну Кристину Максимівну

Менд Тимофія Сергійовича

Пилипець Альбіну Олексіївну

Переварюху Ганну Сергіївну

Руснак Ігната Дмитровича

Слюсаренко Аліну Борисівну

Семенову Ксенію Олександрівну

Старова Миколая Михайловича

Халіна Ігоря Андрійовича

Чепуру Тихона Ростиславовича

Черноморець Діану Олександрівну

Шаполову Валерію Дмитрівну

Щаєва Дениса Вікторовича

Якобчук Алевтину Володимирівну

1.5. Перевести 48 учнів 5-х класів до 6 класу:

Бахметьєва Гліба Дмитровича

Двойнікову Кіру Євгенівну

Деньковича Олексія Миколайовича

Калугіну Софію Романівну

Кіянову Софію Олександрівну

Криворучко Анастасію Вадимівну

Козака Данила Юрійовича

Красовського Іллю Андрійовича

Левіна Дмитра Володимировича

Ликова Станіслава Євгеновича

Медведєву Вероніку Михайлівну

Одінцову Павла Артемовича

Порталу Олесю Володимирівну

Рябу Олександру Андріївну

15. Абросімов Артем Сергійович

16.Бєлєвцова Дениса Сергійовича

17. Лещинську Катерину Олегівну

Надеіна Максима Олексійовича

Ніверського Дмитра Сергійовича

Пересічанську Софію Михайлівну

Павлова Ярослава Марковича

Населевець Ірину Сергіївну

Моісеєнко Ангеліну Сергіївну

Ананко Івана Юрійовича

Гайденко Вероніку Андріївну

Гармаш Валерію Анатоліївну

Гордієнка Микиту Сергійовича

Діденка Артема Юрійовича

Дубровіна Іллю Сергійовича

Дробота Романа Андрійовича

Кекула Богдана Володимировича

Кіктєву Дар’ю Василівну

Квачана Максима Віталійовича

Малюка Андрія Андрійовича

Музалевську Єлизавету Михахйлівну

Пономаренко Таісію Максимівну

Пономаря Ярослава Євгеновича

Пожидаєва Кирила Олександровича

Попова Владислава Сергійовича

Харіна Дмитра Васильовича

Харіну Яну Олександрівну

Алимову Вероніку Миколаївну

Кондратюка Едуарда Ігоровича

Русанову Марію Віталіївну

Сисоєву Анастасію Сергіївну

Соловйова Олексія Михайловича

Степанченко Наталію Олексіївну

Черкашина Володимира Олександровича

1.6. Перевести 62 учні 6-х класів до 7 класу:

Ардашева Данила Олександровича

Блудову Анну Петрівну

Бєгаль Дениса Валерійовича

Васищева Артема Миколайовича

Вовченко Вероніку Олександрівну

Герасимчука Данила Ігоревича

Затолокіна Валентина Сергійовича

Зайцева Кирила Андрійовича

Кащавцеву Надію Володимирівну

Кірсанову Христину Юріївну

Коваль Руслана Олексійовича

Кірієнка Богдана Андрійовича

Кощавцеву Аліну Володимирівну

Лукащук Діану Олександрівну

Москаленка Владислава Павловича

Острік Еліну Дмитрівну

Процун Валерію Сергіївну

Резніченка Андрія Сергійовича

Самофалову Софію Олександрівну

Сімоненка Марка Денисовича

Соляник Камілу Олександрівну

Устинову Марію Олегівну

Червона Єлизавета Валеріївна

Щетініну Анну Євгеніївну

Ющенко Євгенію Олександрівну

Юриковського Олександра Геннадійовича

Чорного Дмитра Олександровича

Безродна Катерина Михайлівна

29. Луковського Андрія Олександровича

30. Корольова Єлизавета Сергіївна

Бондаренко Софію Вікторівну

32. Бондаренко Кіру Артемівну

33.Буличова Владислава Сергійовича

34.Власова Германа Романовича

35.Васищева Максима Сергійовича

36.Грача Артема Олександровича

Григоряна Рубена Арамовича

38.Дорохова Владислава Антоновича

39.Дмитренка Євгена Олександровича

40.Зіменка Олександра Володимировича

41.Затолокіна Вадима Миколайовича

42.Іскандарян Зою Артемівну

43. Кабанова Максима Васильовича

44.Кануннікова Станіслава Сергійовича

45.Корякіна Геннадія Олександровича

46.Козинець Вадима Олександровича

47.Костіну Єлизавету Михайлівну

48.Кураксіна Дмитра Олександровича

49.Крикунову Дар’ю Євгенівну

50.Коршун Анастасію Вадимівну

51.Малину Ксенію Геннадіївну

52.Маркидонову Ксенію Вячеславівну

53.Машкіну Юліану Олександрівну

54.Мудру Аліну Михайлівну

55.Маханьова Артема Руслановича

56.Рябчун Катерину Дмитрівну

57.Старова Іллю Володимировича

58.Старову Єлизавету Володимирівну

59.Халіну Анастасію Олександрівну

60.Цильова Данила Андрійовича

61.Челомбитько Анастасію Артемівну

62.Чепуру Луку Ростіславовича

1.7. Перевести 45 учнів 7-х класів до 8 класу:

Алексєєва Кирила Володимировича

Глухова Андрія Андрійовича

Горбунову Анастасію Романівну

Горбунову Єлизавету Романівну

Гонтар Дар’ю Олександрівну

Жогло Іллю Андрійовича

Корчму Станіслава Вадимовича

Коротун Софію Дмитрівну

Масалову Аліну Андріївну

Муратову Дар’ю Віталіївну

Неронова Дмитра Олександровича

Омельченко Богдана Олексійовича

Пилипець Камілу Олексіївну

Підкопай Сергія Олександровича

Старова Микиту Сергійовича

Солодовника Михайла Сергійовича

Тимченка Іллю Андрійовича

Тропікову Єву Євгенівну

Чернявську Софію Владиславівну

Целогородцеву Дарину Валеріївну

Яковлева Андрія Валерійовича

22. Ямпольську Катерину Олександрівну

Балабанова Владислава Юрійовича

Борисова Дмитра Сергійовича

Василенко Світлану Сергіївну

Васищева Олександра Івановича

Вінокурову Катерину Григорівну

Ворновську Ксенію Михайлівну

Зеленську Віолету Ігорівну

Картавцева Кирила Васильовича

Ключка Данила Сергійовича

Кащавцева Данила Володимировича

Ковальова Максима Володимировича

Лукащука Ігоря Андрійовича

Митрофанову Христину Михайлівну

Огаркову Дар’ю Сергіївну

Повєткіну Валерію Олександрівну

Перепелицю Максима Володимировича

Семенова Данила Олександровича

Старову Ангеліну Романівну

Харіна Дмитра Олександровича

Халіну Софію Олександрівну

Холошина Віталія Романовича

Харіна Івана Борисовича

Яворина Дмитра Олександровича

1.8. Перевести 47 учнів 8-х класів до 9 класу:

Ананко Ірину Юріївну

Брись Сергія Тарасовича

Гламазда Катерина Олексіївна

Дягілеву Анастасію Андріївну

Дягілеву Дар’ю Андріївну

Журавльову Юлію Сергіївну

Іванова Владислава Олексійовича

Іодковську Олесю Юріївну

Катихіна Микиту Олександровича

Кравцова Максима Юрійовича

Кучкова Дмитра Олександровича

Макарову Анастасію Олександрівну

Мірошниченко Тетяну Володимирівну

Ніколаєва Тимофія Сергійовича

Рашевську Анастасію Ігорівну

Тарасенко Валерія Віталійовича

Халіна Максима Вадимовича

Хамідулову Діану Рустамівну

Харіна Артема Олександровича

Чипігу Сергія Антоновича

Шакшину Елону Азерівну

Рульова Максима Павловича

Байдака Сергія Володимировича

Барсукову Христину Василівну

Белевцову Юлію Сергіївну

Білих Оксану Дмитрівну

Блудову Юлію Іванівну

Войтенко Максима Віталійовича

Войтенко Сергія Романовича

Грабчук Євгенію Владиславівну

Губіну Діану Юріївну

Гуменного Дениса Дмитровича

Єлізева Дмитра Вікторовича

Івкіну Марію Владиславівну

Іншину Діану Миколаївну

Катаржана Ярослава Ярославовича

Кобилинську Діану Дмитрівну

Кравченко Катерину Сергіївну

Криворучка Дмитра Владиславовича

Кудрікова Богдана Едуардовича

Лебєдєва Сергія Геннадійовича

Малину Владислава Геннадійовича

Малькович Софію Олегівну

Погромську Анастасію Іванівну

Соболеву Ангеліну Сергіївну

Харіну Вероніку Сергіївну ,

Чернікова Данила Юрійовича

1.9. Перевести 18 учнів 10 класу до 11 класу:

Болеліна Дмитра Олександровича

Грабчука Івана Михайловича

Грабчука Михайла Михайловича

Добренюка Микиту Олеговича

Єлисеєву Ангеліну

Замараєву Ангеліну Олегівну

Захарчук Юлію Олександрівну

Кануннікова Артема Романовича

Кубишкіна Микиту Олександровича

Масалова Дмитра Ігоровича

Мірошніченко Марину Володимирівну

Повєткіна Дениса Володимировича

Пономаренко Артема Сергійовича

Прохорука Петра Петровича

Старову Ірину Олександрівну

Степанко Єгора Андрійовича

Чабан Марію Андріївну

Юркову Марину Олексіївну

1.10. Перевести 15 учнів 10 класу із заочною формою навчання до 11 класу:

Балахонова Олексія Олеговича

Зайцева Вячеслава Романовича

Кафтю Наталію Андріївну

Козінець Юлію Олександрівну

Кухтіна Ярослава Євгеновича

Маковецьку Анастасію Миколаївну

Пелюха Віталія Валерійовича

Походенка Владислава Ігоровича

Рахматова Дениса Олександровича

Старагіну Карину Станіславівну

Фадєєву Анастасію Валеріївну

Федана Руслана Сергійовича

Халіпу Владислава Сергійовича

Хвороста Дениса Руслановича

Янковську Олену Вікторівну

1.11.Перевести 13 учнів 11 класу із заочною формою навчання до 12 класу:

Бурлаку Семена Олександровича

Без’язичного Єгора Віталійовича

Васищеву Вікторію Володимирівну

Вовну Романа Романовича

Ісаєва Михайла Вікторовича

Колодяжного Олексія Миколайовича

Колодяжного Сергія Миколайовича

Косіневську Вікторію Олександрівну

Луковського Івана Олександровича

Працебуду Анну Юріївну

Харковенко Віолетту Максимівну

Хоменка Захара Юрійовича

Чумаченка Дмитра Андрійовича

1.12. Перевести 8 учнів 10 класу із заочною формою навчання при ТВК-100 до 11 класу:

Вайпана Дмитра Вікторовича

Бондаренка Олександра Андрійовича

Бондаренка Олексія Івановича

Можаітова Ігоря Анатолійовича

Виборнова Сергія Миколайовича

Кратька Євгена Олександровича

Полякова Михайла Петровича

Смеричанського Дмитра Вікторовича

1.13. Перевести 11 учнів 11 класу із заочною формою навчання при ТВК-100 до 12класу:

Єжова Володимира Костянтиновича

Овдуна Віктора Юрійовича

Петровського Андрія Олексійовича

Разборський Михайло Анатолійович

Романова Євгена Олександровича

Ткаченка Олексія Олександровича

Шмакова Віталія Миколайовича

Череповського Ішвана Ішвановича

Холодовича Ігоя Вікторовича

Подару Андрія Володимировича

Стешенка Олексія В’ячеславовича

Згідно з протоколом 8 засідання педагогічної ради школи від 07.06.2018 "Про переведення учнів 9-х класів та вручення їм свідоцтв за курс базової загальної середньої освіти"

УХВАЛИЛИ:

1.1. Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

1. Бикову Ганну Віталіївну

2. Бриженко Христину Євгенівну

3. Веденьйова Івана Петровича

4. Гайбадулліна Дмитра Руслановича

5. Гайденко Анну Ігорівну

6. Галаган Анну Миколаївну

7. Горбунова Дмитра Євгеновича

8. Гунька Максима Миколайовича

9. Іванова Олексія Климовича

10.Ківшарь Олену Олексіївну

11. Ольшевського Валерія Сергійовича

12.Орешенкову Єлизавету Сергіївну

13.Пащенка Едуарда Віталійовича

14.Осипову Анастасію Іванівну

15.Радіонова Євгена Дмитровича

16.Ручина Максима Віталійовича

17. Тимохіна Дмитра Юрійовича

18. Тройченка Миколу Миколайовича

19. Фрайтага Романа Михайловича

20. Шугай Валерію Володимирівну

21. Артюха Артема Сергійовича

22. Артюх Діану Сергіївну

23. Блудову Єлизавету Володимирівну

24. Бурлаку Яну Олегівну

25. Васищева Євгена В’ячеславовича

26. Горбунову Анастасію Сергіївну

27. Бутка Сергія Дмитровича

28. Кібукевич Аліну Олегівну

29. Колесник Марію Романівну

30. Кравченка Євгена Сергійорвича

31. Кузнецова Володимира Ілліча

32. Ліневич Христину Олександрівну

33. Миколенка Івана Володимировича

34. Плахотю Катерину Русланівну

35. Руденко Юлію Миколаївну

36. Рудого Микиту Олександровича

37. Старову Анастасію Олександрівну

38. Фомічова Дмитра Ігоровича

39. Хамідуллову Ангеліну Рустамівну

40. Четверик Євгенію Сергіївну

41. Феннич Інну Сергіївну

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.