/Files/images/foto/IMG_0474.JPG Халіна Ольга Володимирівна

Дата народження - 13.04.1986 р.н.

Домашня адреса- Харківська обл., Харківський р-н, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 83, 62495

E-mail - halina_1986@mail.ru

Освіта- вища

Назва навчального закладу та рік закінчення- Харківський національний університет ім. Каразіна 2008 р.

Фах за дипломом - психолог-викладач

Кваліфікаційна категорія - І категорія

Педагогічний стаж- 11 років

Місце роботи- Васищевська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Посада - практичний психолог

/Files/images/7269.gif

/Files/images/foto/111.jpg Життєве кредо: "Удача та успіх приходять лише до того, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: "Я хочу, я можу, я зроблю". Щастя й успіх у ваших руках!"

/Files/images/7269.gif

/Files/images/41.2.gif Професійне кредо:"Найголовнішою людиною на світі є та людина, яка перед тобою. Прийми і зрозумій її такою, якою вона є. Все, що я знаю й умію, для тих з ким працюю."

В.А. Сухомлинський "Серце віддаю дітям"

/Files/images/7269.gif

/Files/images/foto/вопрос-ответ (1).png Тема над якою працюю:

"Аспекти психологічного супровіду учнів 1-х класів"

/Files/images/7269.gif

Нагороди:

2012 р. - Диплом Департаменту науки і освіти ХОДА у обласному конкурсі літературно-музично-спортивно міні композицій посіла ІІІ місце.

2011 р. - Грамота Головного управління освіти і науки ХОДА практичному психологу за сумлінню твочу працю. Високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

2012 р. - Грамота відділу освіти ХРДА за високий рівень професійної майстерності.

2011 р. - Грамота відділу освіти ХРДА за значний особистий внесок за роботу з обдарованими дітьми, розвиток їх здібностей, високу професійну майстерність та підготовку переможця І етапу конкурсу – Захисту науково – дослідницьких робіт учнів членів МАН.

2010 р. - Подяка відділу освіти ХРДА за вагомий внесок у розвиток психологічної служби району, добросовісну та якісну роботу.

2011 р. - Подяка відділу освіти ХРДА за високий рівень організаційної роботи при підготовці учнівської агітбригади оздоровчого спрямування.

2012 р. - Подяка відділу освіти ХРДА за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання.

2016 р.- Грамота відділу освіти ХРДА за ІІ місце в І етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я” в конкурсі літературно-музично-спортивних – міні – композицій.

2010 р. - Свідоцтво Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти Обласний центр практичної психології і соціальної роботи Всеукраїнської благодійної організації р «Рівний-рівному» за участь у VІІ Харківському обласному районному зльоті підлітків інструкторів Ирограми МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя.

2017 р.- Грамота відділу освіти ХРДА за особистий внесок у підготовку до Всеукраїнського конкурсу "Освітній оскар - 2016".

2017 р. - Грамота відділу освіти ХРДА за особливий внесок у підготовку переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН.

2017р. - Диплом відділу освіти ХРДА за ІІІ місце в районному етапі ІІ обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів за напрямком "Практична психологія та соціальна робота".

2018 р. - Подяка відділу освіти ХРДА за плідну працю,високий рівень професійної майстерності в підготовці агітбригади - переможця районного етапу щорічного XІ Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

2018 р. - Диплом лауреата Департаменту науки і освіти ХОДА за участь у обласному фестивалі - конкурсі "Молодь оирає здоров'я"

/Files/images/7269.gif

Самоосвіта та підвищення кваліфікації:

2015 р. - Сертифікат Суспільної організації «Аутизм. Альтернатива» Спеціалізований центр для дітей з особливостями розвитку «ЛАДО». «Особливості роботи з дітьми з порушеннями у розвитку».

2015 р. - Сертифікат І ступеню Московського інституту Гештальту та Психодрами «Введення у гештальт- терапію, гештальт – консультування. Контакт з собою та іншими» 144 год.

2015 р. - Сертифікат Харківського інституту Гештальту та Психодрами «Спеціалізація: робота з дітьми у гештальт-підході» 24 год.

2015 р. - Сертифікат Харківського інституту Гештальту та Психодрами «Спеціалізація: експеримент у роботі з дітьми у гештальт-підході» 24 год.

2010 р. - Сертифікат ХОНМІБО «Виявлення та попередження випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми». 18 год

2007 р. - Свідоцтво учасника семінару з підготоки обласних педагогів-тренерів Програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному2 серед молоді України щодо здорового способу життя»

2015 р. - рік Довідка ХАНО за проходження спеціальної підготовки на тематичному спецкурсі-тренінгу «Дорослішай на здоров’я”. 18 год.

2016 р. - Свідоцтво про підвищення кваліфікації 204 год.

/Files/images/7228.gif

Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.