НАШІ ТРАДИЦІЇ

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа.Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.


1 ВЕРЕСНЯ

/Files/photogallery/1197/Новый рисунок (3).png

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей.

Урочиста посвята в першокласники Васищевської загальноосвітньої школи I-III ступенів, вручення свідоцтва про народження нового класу. Традиційно батьки виводять першокласників на лінійку і віддають їх у руки вчительки. Батьки, які є випускниками школи, вітають своїх дітей-першокласників з початком шкільного життя та заповідають їм шанувати та примножувати традиції школи.

Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.


День народження школи

Немає такої людини, у якої б не тьохнуло серце при слові „школа”.

І у кожного по-своєму, адже це перші успіхи і невдачі, злети і падіння. Школа – це таке місце, за порогом якого залишаються житейські будні.

Тут живе дух юності, романтики, оптимізму, надії.

Тож почнемо й ми, як можемо браття.

Повість давніх і недавніх літ.Про високий розум, честь, завзяття,Про немеркнучий, яскравий слід.


Виставка поробок "Осінній вернісаж"

/Files/images/009.jpg

У жовтні традиційно проводиться свято врожаю, виставка квітів, поробок.


ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

/Files/images/DSC_0238.JPG


ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.

Вчителі наші – люди прекрасніА наша школа – ніби весна,Живе тут і пісня, легенда і казкаКращої школи у світі нема!


ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

/Files/images/DSC00975.JPG

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.


НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/images/DSC08809.JPG

Традиційно проводиться три свята:

- новорічна казка для учнів 1-4 класів;

- розважально-ігрова програма для 5-6 класів;

- феєричне шоу для учнів 9-11 класів .

У театралізованих виставах використовуються українські та російські народні традиції. Театральна студія «Берегиня» традиційно вітає односельчан, працівників підприємств села та адміністрації району щедрівками та новорічними посіваннями.


ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

/Files/images/x_4bfd5eff.jpg

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта,послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.


ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ

/Files/images/SG6A73hQIdc.jpg

Остання субота лютого... Традиційна зустріч зі шкільними друзями, які закінчили школу 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому.

Непрохана сльозинка у зіницях,

В душі зі смутком радість обнялись,Випускники сьогодні, як годиться,З дитинством знов зустрітися зійшлись.


СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

/Files/images/fKgPiDUHavo.jpg

Чудове свято Жінки, Матері, Сестри, Коханої щороку відзначають як Міжнародний жіночий день. Це свято стало традицією і нашої школи.

В цей день учителі-жінки по-справжньому відчувають себе Леді. Вітання, щирі посмішки, слова подяки і компліменти, газети-вітання говорять про велику повагу до жінки.

Святкові дійства для своїх мам та бабулей дарують учні початкової школи. Святковий концерт, який організовують учні старшої та середньої школи, проходить весело і схвильовано. Кожна пісня, вірш, танок – це присвята окремій жінці і разом з тим – усім працюючим в школі.

В цей день можна зустріти випускників і батьків, які теж завітали до нас, щоб подякувати за материнське відношення до всіх, хто навчався в стінах школи.


ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

/Files/images/DSC00919.JPG

Проведення мітингу біля братської могили .

Урочисто-театралізоване привітання ветеранів, покладання гірлянди Слави, зачитування імен односельчан, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.


День відмінника - 20 травня

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Сьогодні в нас радісне свято ,Яке приносить втіху нам усімМи будемо відмінників вітатиІ успіху, й добра бажати всім Ви – відмінники, вас небагато,Ви гордість для нас усюдиВи – винуватці цього святаМи вами пишаємось,Вами пишаються люди


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/WNA5rwi1Ksw.jpg

Урочиста лінійка. Лунає Гімн України, вноситься Державний Прапор України, виступають почесні гості, батьки, випускники. Нагороджуються відмінники навчання, переможці районних та обласних конкурсів та олімпіад. Коло пошани випускників 4, 9 та 11 класу.


ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/images/5Mms1sawh1w.jpg

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Вручення подарунків, виступ випускників, останній шкільний вальс та традиційна рубрика « Школьные годы чудесные…»


ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Родинне свято з традиційним конкурсом на кращу польову кашу, товариською зустріччю з футболу та волейболу між командами батьків та збірною командою школи.

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.