Історія Комунального закладу "Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради"

У селищі Васищеве школа почала своє існування в 1867 році як народне училище: була одна вчителька, один законовчитель, 29 учнів. Курс навчання – 3 роки. При училищі існувала бібліотека.

З 30-х років минулого століття училище стало семирічною школою. Середню школу було відкрито в 1937 році.

В 1979 році середню школу переведено в нове триповерхове приміщення по вулиці Орєшкова, 35, де вона знаходиться і тепер

В 1997 році назва школи була змінена на Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. При школі з 1991 року працює 10,11,12 класи заочного навчання.

В 2000 році відкрито 8,9,10,11,12 класи заочного навчання при Темнівській виправній колонії №100.

З метою приведення законодавства і установчих документів закладу освіти у відповідність із Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Рішенням ІІІ сесії VІІІ скликання Безлюдівської селищної ради від 13 січня 2021 року Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області перейменована на Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради».

У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ВАСИЩЕВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕЗЛЮДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ураховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу навчальних кабінетів, у старшій школі впроваджено профільні предмети: суспільно-гуманітарний напрям – історичний профіль у 10-А класі, вивчення історії України та всесвітньої історії (3 години на тиждень); у 10-Б класі суспільно-гуманітарний напрям – філологічний профіль, організовано вивчення української мови та української літератури (4 години на тиждень); у 11-А класі суспільно-гуманітарний напрям – філологічний профіль, організовано вивчення української мови та української літератури (4 години на тиждень), у 11-Б класі суспільно-гуманітарний напрям – історичний профіль, вивчення історії України та всесвітньої історії (3 години на тиждень).

Поглиблена підготовка учнів досягається до профільною освітою: вивчення спецкурсів, факультативів , курсів за вибором. Школа сприяння здоров’ю працює над проблемою: „Підвищення ефективності і результативності діяльності школи через екологічну освіту і виховання”.

/Files/images/Рисунок1 (1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.